Przygotowanie do poczęcia

Przygotowanie do poczęcia to inwestycja w zdrowie przyszłego dziecka, dlatego warto zaplanować je 12 miesięcy wcześniej, zadbać o zdrowie zarówno kobiety jak i mężczyzny, gdyż ze zdrowych rodziców rodzi się zdrowe dziecko!

Instruktor Modelu Creighton, będący koordynatorem całego procesu przygotowania do poczęcia, pomoże przeanalizować wspólnie Wasz styl życia i zmienić na taki, który będzie sprzyjał zdrowiu i płodności i w razie potrzeby pokieruje w ręce najlepszych specjalistów.

Bardzo ważnym etapem w całym procesie przygotowania do poczęcia jest spersonalizowana diagnostyka kobiety, możliwa tylko dzięki Modelowi Creighton.
To nieocenione narzędzie, pozwoli kobiecie planującej poczęcie dziecka zidentyfikować ewentualne, niepokojące markery, wskazujące na zaburzenia płodności, mogące także skutkować poronieniem, a w trakcie ciąży na każdym etapie przedwczesnym porodem i podjąć natychmiastowe działania zapobiegające.

Dzięki obserwacjom małżonkowie wyznaczą precyzyjnie czas najwyższej płodności w cyklu, dokładny dzień poczęcia oraz narodzin dziecka.

Warto zatroszczyć się także z pomocą dietetyka o prawidłową dietę wzmacniającą odporność i sprzyjającą płodności, uzupełnić na podstawie badań laboratoryjnych niedobory konkretnych, brakujących witamin i minerałów, a jeśli to konieczne, usunąć z organizmu metale ciężkie, pestycydy i pasożyty.

Instruktor Modelu Creighton pomoże Wam wyeliminować z codziennego użytku kosmetyki i produkty zawierające substancje genotoksyczne, kancerogenne lub negatywnie wpływające na zdrowie i płodność.

W przypadku zdiagnozowania nieprawidłowości, zarówno kobieta jak i mężczyzna, zostają objęci opieką naszego interdyscyplinarnego zespołu, pracującego w duchu przyczynowego leczenia niepłodności.

Umów się na pierwszą wizytę z instruktorem Modelu Creighton, który będzie Waszym przewodnikiem w tym ważnym etapie.

Rozpocznij podróż do zdrowia, a my zajmiemy się resztą.

Nasz przyjazny zespół jest gotowy, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już teraz,
aby umówić się na konsultację i rozpocząć swoją drogę do zdrowia i spełnionego rodzicielstwa.

ZADZWOŃ - nad każdą sytuacją
pochylamy się indywidualnie

Kontakt

Centrum Nowe Życie
ul. Farna 8, 85-101 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10.00 - 20.00
(po wcześniejszym umówieniu wizyty)

All rights reserved © 2024 Copyright Centrum Nowe Życie
 Polityka prywatności | Regulamin
| Zamówienie | Koszty dostawy | Polityka plików cookies