Noworodek

Kiedy na świecie pojawia się całkiem nowy, mały i bezbronny człowiek – potrafimy oszaleć z miłości do niego, ale również czujemy presję, gdyż to maleństwo jest w 100% zależne właśnie od nas jako rodziców.
W głowach, szczególnie tych rodziców, którzy stoją przed wyzwaniem opieki i wychowania swojego pierwszego dziecka często pojawia się wiele wątpliwości – czy dobrze trzymam dziecko, czy ta krostka na skórze jest normalna, czy będę wiedzieć, jak kąpie się takie maleństwo, czy nie zrobię mu krzywdy, czy nic nie przeoczę, dlaczego ono płacze, jest głodne, a może śpiące? Te i wiele innych pytań często nurtuje na początku rodziców.
Nie jesteście sami! Nasz wielospecjalistyczny zespół nauczy Was stawiać pewne kroki w tej nowej sytuacji aż do momentu, kiedy poczujecie się samodzielni. Chcemy wzmacniać Wasze kompetencje jako rodziców.
Położna środowiskowo-rodzinna
Nasza położna środowiskowo-rodzinna już w ramach przygotowania do porodu wyedukuje Was w zakresie pielęgnacji i opieki nad noworodkiem. Dodatkowo, kiedy znajdziecie się już z maluszkiem w domu, rozwieje ona Wasze wszelkie wątpliwości, pomoże, doradzi, zbada dziecko i podzieli się z Wami najnowszą wiedzą, byście wkraczali w rodzicielstwo z podniesioną głową i pewnością siebie.
Doula
Decydując się na towarzyszenie w tym wyjątkowym momencie naszej douli oprócz wsparcia w trakcie porodu otrzymacie niemedyczne – emocjonalne, informacyjne i fizyczne wsparcie. Dula jako wykształcona i doświadczona mama zapewni nieocenione wsparcie po porodzie.
Dietetyk kliniczny
Dietetyk kliniczny, wesprze Was, kiedy Wasze maleństwo, będzie cierpieć z powodu kolek, dostosowując dietę mamy oraz zatroszczy się, aby uzupełnić niedobory w jej organizmie.
Kosmetolog
Nasza specjalistka kosmetolog przeprowadzi Cię przez dobór naturalnej pielęgnacji, która wpłynie na całościowy dobrostan Twojego dziecka. Świat kosmetyków może być bezpieczny, nieprzypadkowy i przyjazny, kiedy oddajesz swoje dziecko we właściwe ręce.

Rozpocznij podróż do zdrowia, a my zajmiemy się resztą.

Nasz przyjazny zespół jest gotowy, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już teraz,
aby umówić się na konsultację i rozpocząć swoją drogę do zdrowia i spełnionego rodzicielstwa.

ZADZWOŃ - nad każdą sytuacją
pochylamy się indywidualnie

Kontakt

Centrum Nowe Życie
ul. Farna 8, 85-101 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10.00 - 20.00
(po wcześniejszym umówieniu wizyty)

All rights reserved © 2024 Copyright Centrum Nowe Życie
 Polityka prywatności | Regulamin
| Zamówienie | Koszty dostawy | Polityka plików cookies