Nasz zespół 

Carine Stranz-Rambowicz

INSTRUKTOR MODELU CREIGHTON, KOORDYNATOR

Instruktorka Modelu Creighton specjalizująca się w tematyce niepłodności, endometriozie i bolesnych miesiączkach oraz trosce o płodność.
Założycielka Centrum Nowe Życie, zajmującego się przyczynowym leczeniem niepłodności, opartym o skorelowaną z cyklem diagnostykę kobiety, holistyczne spojrzenie na parę oraz interdyscyplinarne podejście szanujące godność i życie człowieka.
Założycielka Fundacji, której celem jest troska o kobietę, małżeństwo i dziecko.
Organizatorka i uczestniczka licznych warsztatów, wykładów i projektów skierowanych do kobiet chcących poznać i zatroszczyć się o swoją płodność oraz małżeństw dotkniętych problemem niepłodności.
Na co dzień mama Zelii, kochająca zapach lasu, barwy morskiej toni, górską ciszę, piękno sztuki, aromat prowansalskiej kuchni i życie pełne pasji, dzielone z bliskimi.

dr n. med. Jacek Skórczewski

LEKARZ

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa, konsultant medyczny NFP, zajmujący się przyczynową diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz chorób ginekologicznych. Prowadzi kobiety w ciąży zarówno fizjologicznej jak i powikłanej. Specjalista diagnostyki ultrasonograficznej położniczej i ginekologicznej. Wykonuje badania ultrasonograficzne prenatalne pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży zgodnie z certyfikatem FMF wraz z komputerową oceną ryzyka indywidualnego.
W zakresie procedur ginekologicznych wykonuje operacje laparoskopowe w przebiegu m.in. łagodnych torbieli i guzów jajników, a także mięśniaków macicy. Zabiegi histeroskopowe usuwania polipów endometrialnych, przerostów błony śluzowej macicy i mięśniaków podśluzowych. Wykonuje ultrasonograficzny monitoring cyklu.

lek. med. Piotr Broda

LEKARZ
Specjalista ginekologii i położnictwa, konsultant medyczny NFP, w trakcie specjalizacji z andrologii i endokrynologii.
Urodzony i wychowany w Poznaniu, studia medyczne ukończył z wyróżnieniem, z drugą lokatą w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1999 r.
W trakcie studiów prowadził badania w studenckich kołach naukowych w dziedzinie embriologii doświadczalnej, toksykologii, położnictwa i immunologii rozrodu.
Od 2013 konsultant medyczny NFP, specjalizujący się w przyczynowym leczeniu niepłodności, które obejmuje obojga małżonków, uwzględniając możliwie jak najszerszy obraz stanu zdrowia w niepłodności małżeńskiej.

Dorota Mieszczak-Woszczyna

LEKARZ

Specjalista chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej. Studia medyczne ukończyła na Akademii Medycznej w 1991 roku w Poznaniu. Ekspert w dziedzinie zanieczyszczeń środowiskowych (metale ciężkie, ksengoestrogeny, glifosat). Posiada wieloletnie doświadczanie w diagnostyce i terapii u osób z chorobami autoimmunizacyjnymi, autyzmem, nowotworami oraz par doświadczających niepłodności. Pracuje w duchu przyczynowego leczenia niepłodności. Certyfikowany terapeuta medycyny św.Hildegardy.

Justyna Lewicka

DIETETYK KLINICZNY
Z wykształcenia dietetyk kliniczny, dyplomowany fitoterapeuta/zielarz i specjalista medycyny przeciwstarzeniowej. Swoją wiedzę zdobyła, kończąc studia magisterskie na kierunku dietetyka, na studiach podyplomowych z ziołolecznictwa, licznych szkoleniach i kursach, jak również podczas wielogodzinnej pracy z pacjentami w gabinecie. W swojej praktyce wykorzystuje wiedzę akademicką jak i najnowsze doniesienia naukowe dotyczące dietetyki i fitoterapii. Uważa, że połączenie tych dwóch dziedzin przynosi znakomite efekty terapeutyczne.
Specjalizuje się w niepłodności, endometriozie, bolesnych miesiączkach – PMS. Zajmuje się również chorobą refluksową przełyku (GERD), chorobą wrzodową żołądka, zakażeniem Helicobacter pylori, pasożytami, celiakią, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, redukcją masy ciała, zaburzeniami pracy tarczycy (Hashimoto, niedoczynność/nadczynność tarczycy), anemią i niedokrwistością, niską ferrytyną.

Justyna Kuczmierowska

PSYCHOLOG
Psycholog i psychoterapeutka specjalizująca się w tematyce niepłodności (UW, Synapsis); założycielka Fundacji Instytut Nadziei, której celem statutowym jest wspieranie osób zmagających się z niepłodnością, a także rozpowszechnianie wiedzy na temat źródeł i konsekwencji niepłodności. Opierając się na tradycyjnych metodach terapeutycznych, a także autorskim programie, od lat pracuje indywidualnie i grupowo z osobami starającymi się o dziecko. Ekspert dzielący się swoją wiedzą i doświadczeniem w mediach, a także podczas specjalistycznych wykładów na temat psychologicznych metod wsparcia dla osób niepłodnych.
Prywatnie żona, mama długo wyczekiwanej trójki dzieci, fotografka, czerpiąca radość z dobrze przeżytego czasu.

Olimpia Janz

DIAGNOSTA LABORATORYJNY

Diagnosta Laboratoryjny, Fertility Care Practitioner, właściciel Centrum Medycznego oraz Laboratorium Diagnostycznego OlimpiaMed w Łodzi.
Absolwentka studiów podyplomowych „Zioła w profilaktyce i terapii” na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych „Farmacja medyczna” na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Od lat związana ze środowiskiem medycznym, aktywnie zaangażowana w procesy diagnostyczne pacjentów, głównie w obszarach niepłodności oraz zakażeń pasożytniczych. Swoją pracę zawodową ubogaca wieloma kursami z zakresu dietetyki, terapii
mikrobiologicznej oraz medycyny zintegrowanej. Dzięki swojej wieloletniej praktyce
zawodowej odkryła swoją pasję, poświęcając się całkowicie szukaniu przyczyn zaburzeń
żołądkowo-jelitowych oraz ich daleko idących konsekwencji zdrowotnych, wynikających z braku przyczynowego leczenia tychże schorzeń.

Martyna Komendarska-Kilińska

FIZJOTERAPEUTA
Dyplomowana fizjoterapeutka, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła liczne podyplomowe kursy z zakresu nowoczesnej fizjoterapii uroginekologicznej oraz fizjoterapii kobiet w ciąży i w połogu.
Jest miłośniczką przyrody i zdrowego gotowania, co stara się łączyć w pracy z pacjentem. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci.
Zaprasza do zapoznania się z ofertą przeznaczoną dla kobiet z zaburzeniami dna miednicy oraz dla Pań w ciąży i w połogu.

Weronika Falgowska

FIZJOTERAPEUTA
Fizjoterapeutka uroginekologiczna, z kobietami pracuje od 2015 roku. Absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Zajmuje się szeroko pojętą terapią uroginekologiczną – indywidualnie dobrana terapia, terapia dna miednicy, terapia DRA, przy bolesnych miesiączkach, zaburzonym kontrolowaniu moczu lub stolca, zaburzeniach statyki narządów miednicy mniejszej, problemach przy współżyciu, terapii w ciąży, przygotowaniu do porodu, opieki po porodzie, terapii blizny, przy problemach z płodnością. Poza pracą w gabinecie zdobywała doświadczenie jako fizjoterapeutka na oddziale położnictwa w Szpitalu MSWiA i założyła szkołę rodzenia Być Bliżej. Szereg realizowanych szkoleń i kursów cały czas pomaga jej rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności.
Nie potrafi się zatrzymać i ciągle działa – struś pędziwiatr.
Na nudę w życiu nie narzeka – prywatnie żona i mama czwórki dzieci.

Anna Zainczkowska

KOSMETOLOG
Kosmetolog z 15-letnim doświadczeniem, biolog i dietetyk kliniczny. Pasjonatka zdrowego i świadomego stylu życia, zafascynowana terapią zimnem i biohackingiem. Jej zainteresowania i pasje wyniknęły z walki z poważnym AZS-em i nietolerancjami pokarmowymi u najstarszego syna. W efekcie szeregu różnych zmian wprowadzonych w codzienne życie nastąpiła niemal 100% poprawa jego zdrowia. Specjalizuje się w doborze naturalnej, bezpiecznej i zdrowej pielęgnacji. Uczy czytać składy kosmetyków. Pomaga wykluczać błędy wynikające ze stylu życia mogące wpłynąć negatywnie na zdrowie i złe samopoczucie. Edukatorka i prelegent w tematyce kosmetyków na mniejszych i większych spotkaniach, konferencjach. Właścicielka marki osobistej Świadomy Kosmetolog. Na co dzień zakochana w swojej rodzinie żona i mama czwórki dzieci.

Rozpocznij podróż do zdrowia, a my zajmiemy się resztą.

Nasz przyjazny zespół jest gotowy, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już teraz,
aby umówić się na konsultację i rozpocząć swoją drogę do zdrowia i spełnionego rodzicielstwa.

ZADZWOŃ - nad każdą sytuacją
pochylamy się indywidualnie

Kontakt

Centrum Nowe Życie
ul. Farna 8, 85-101 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10.00 - 20.00
(po wcześniejszym umówieniu wizyty)

All rights reserved © 2024 Copyright Centrum Nowe Życie
 Polityka prywatności | Regulamin
| Zamówienie | Koszty dostawy | Polityka plików cookies