Pierwsza wizyta  

Pierwszym etapem przyczynowego leczenia niepłodności jest praca z instruktorem Modelu Creighton, który stając się koordynatorem całego procesu, będzie towarzyszył parze w drodze powrotu do zdrowia i spełnionego rodzicielstwa.

Instruktor przygotowuje parę na pierwszą wizytę do lekarza, uczy Modelu Creighton, wskazuje w jakich dniach wykonać badania, aby były skorelowane z kartą obserwacji, mężczyzna oprócz badań laboratoryjnych wykonuje badanie nasienia.

Ponadto instruktor wskazuje, kiedy para ma się umówić na pierwszą wizytę, opisuje kartę w sposób ułatwiający dogłębną analizę, wylicza jakość okienka płodności, wpisuje do karty wyniki badań.

Dzięki takiemu przygotowaniu, już na pierwszej wizycie lekarz najprawdopodobniej będzie w stanie postawić wstępną diagnozę oraz zalecić ukierunkowane leczenie.

Ponadto para wspólnie z instruktorem analizuje styl życia, identyfikując czynniki negatywnie wpływające na zdrowie i płodność. Instruktor informuje o wpływie dietoterapii, urofizjoterapii oraz kosmetyków na zdrowie i płodność, pomaga wybrać te, które nie zawierają substancji kancerogennych, genotoksycznych lub negatywnie wpływających na gospodarkę hormonalną.

Na podstawie wywiadu para zostanie pokierowana w ręce specjalistów, istotnych dla w procesu leczenia.

Instruktor jest zawsze wtedy, kiedy para tego potrzebuje!

Rozpocznij podróż do zdrowia, a my zajmiemy się resztą.

Nasz przyjazny zespół jest gotowy, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już teraz,
aby umówić się na konsultację i rozpocząć swoją drogę do zdrowia i spełnionego rodzicielstwa.

ZADZWOŃ - nad każdą sytuacją
pochylamy się indywidualnie

Kontakt

Centrum Nowe Życie
ul. Farna 8, 85-101 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10.00 - 20.00
(po wcześniejszym umówieniu wizyty)

All rights reserved © 2024 Copyright Centrum Nowe Życie
 Polityka prywatności | Regulamin
| Zamówienie | Koszty dostawy | Polityka plików cookies