Nasza misja  

Centrum Nowe Życie, działa w Bydgoszczy od 2018 roku. To tutaj szanując godność każdego człowieka i otaczając troską każde życie, w styczniu 2023 narodziło się setne dziecko. Radość jest tym większa, gdyż przeważająca liczba trafiających do nas par to „trudne przypadki”, zazwyczaj posiadające wieloletnią historię leczenia ginekologicznego, „od lekarza do lekarza”, wiele nieudanych terapii, procedur, gdzie często nie dawano już szans na naturalne poczęcie. Mimo to, poprzez całościowe spojrzenie naszego interdyscyplinarnego zespołu, objęcie leczeniem obojga małżonków, udaje się przywrócić płodność, doprowadzając do naturalnego poczęcia i często już nie jednego, a wielu, kiedy przyczyna zostaje usunięta.

Na co dzień współtworząc zespół specjalistów, prowadzimy własne gabinety, ale pragnąc dotrzeć do jak największej ilości par borykających się z niepłodnością i poprowadzić ich na drodze do zdrowia i spełnionego rodzicielstwa, w listopadzie 2023 założyliśmy Fundacje Centrum Nowe Życie.

Chcemy także, aby każda kobieta i dziecko w okresie ciąży, porodu i po porodzie, czuła się bezpiecznie, otoczona wielospecjalistyczną opieką naszego zespołu.

Wychodząc również naprzeciw małżeństwom, poszukującym skutecznych i łatwych w stosowaniu naturalnych rozwiązań wyznaczania czasu płodnego i niepłodnego, pragniemy promować tak jeszcze u nas mało znany Model Creighton.

Ogromną zaletą metody jest to, że nie wymaga ona pomiarów temperatury, a logiczne zasady, umożliwiające pewną interpretację, są powodem, dla którego często małżonkowie razem prowadzą kartę.

Młodym kobietom, pozwoli on zatroszczyć się o dar płodności, zrozumieć przemiany fizjologiczne oraz zidentyfikować potencjalne zaburzenia jako inwestycja w przyszłe małżeństwo.

Liczymy także, że promocja stylu życia wspierającego naturalną płodność, którą planujemy popularyzować, stanie się skuteczną profilaktyką niepłodności dla wielu par naszego regionu.

Rozpocznij podróż do zdrowia, a my zajmiemy się resztą.

Nasz przyjazny zespół jest gotowy, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już teraz,
aby umówić się na konsultację i rozpocząć swoją drogę do zdrowia i spełnionego rodzicielstwa.

ZADZWOŃ - nad każdą sytuacją
pochylamy się indywidualnie

Kontakt

Centrum Nowe Życie
ul. Farna 8, 85-101 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10.00 - 20.00
(po wcześniejszym umówieniu wizyty)

All rights reserved © 2024 Copyright Centrum Nowe Życie
 Polityka prywatności | Regulamin
| Zamówienie | Koszty dostawy | Polityka plików cookies