Skip to content

Historia

Kilka lat temu… marzyłyśmy o tym by być w ciąży, ze wzruszeniem spoglądałyśmy na mamy, które tuliły w swoich ramionach ukochane dzieciątka, podczas gdy my odbywałyśmy kolejne lekarskie wizyty, które stawały się coraz bardziej meczące, a narastająca irytacja spowodowana brakiem solidnej diagnostyki oddalała nas od celu…
I kiedy tradycyjne leczenie zawiodło i wszystko wydawało się stracone, pojawiła się na szczęście NaProTechnologia…

Ta dobra, prawdziwa medycyna, która szuka przyczyn niepłodności, obejmując diagnostyką i leczeniem zarówno kobietę jak i mężczyznę, stała się drogą do spełnienia naszego marzenia – BYCIA MAMĄ.

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” (Albert Schweitzer)

Trudne, ale i zarazem piękne doświadczenie niepłodności, które stało się naszym udziałem, obudziło w nas potrzebę podzielnia się szczęściem tak, aby móc innym dawać nadzieje i skuteczną pomoc w realizacji tego pięknego marzenia BYCIA RODZICEM.

W kwietniu 2018 roku założyłyśmy pierwsze w regionie Centrum Nowe Życie zajmujące się kompleksowym, przyczynowym leczeniem niepłodności oraz innych schorzeń ginekologicznych, z wykorzystaniem NaProTechnologii. Szacunek do życia ludzkiego, a także indywidualne podejście do każdego zostały tu postawione na pierwszym miejscu.

Serdecznie zapraszamy!