Skip to content

Harmonogram spotkań

Nauka prowadzenia obserwacji wg Modelu Creighton, w ramach każdego z PAKIETÓW, przebiega w następujący sposób:

Spotkanie wprowadzające
Jest to spotkaniem informacyjne, niezobowiązujące i nieodpłatne. Podczas wizyty omawiane są różne aspekty zdrowia, kondycji fizycznej i środowiska życia klientów oraz przedstawiane są zasady Modelu Creighton, w tym sposób prowadzenia obserwacji i ich zapisu. Spotkanie może być grupowe lub indywidualne. Po spotkaniu podejmujecie Państwo decyzję czy metoda Wam odpowiada i czy jest to Wasza szansa na poznanie przyczyn i rozwiązanie problemu niepłodności, czy jest to Wasz sposób na planowanie Rodziny, czy w ten sposób chcecie monitorować Wasze zdrowie ginekologiczne. Każdy użytkownik metody korzysta z pakietu startowego, który obejmuje kartę do prowadzenia obserwacji wraz ze znaczkami oraz podręcznik.

Indywidualne spotkania
Dla pełnego poznania i pewnego stosowania metody niezbędne jest uczestnictwo w 5 spotkaniach, podczas których poznajemy naturę kobiecego (konkretnego) cyklu miesiączkowego oraz analizujemy kartę obserwacji, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w czasie nauki.
O ewentualnej potrzebie kontynuacji spotkań indywidualnych decydujecie Państwo wraz z instruktorem w trakcie kursu.
Chcąc wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom, w przypadku trudności organizacyjnych (znaczna odległość, brak opieki dla dzieci itp.), istnieje możliwość prowadzenie spotkań indywidualnych za pośrednictwem SKYPE.