Skip to content

Cennik spotkań

Nauka prowadzenia obserwacji wg Modelu Creightona przebiega w następujący sposób:

Spotkanie wprowadzające
Jest to spotkanie informacyjne. Podczas wizyty omawiane są różne aspekty zdrowia, kondycji fizycznej i środowiska życia klientów oraz przedstawiane są zasady Modelu Creighton, w tym sposób prowadzenia obserwacji i ich zapisu. Po spotkaniu podejmujecie Państwo decyzję czy metoda Wam odpowiada i czy jest to Wasza szansa na poznanie przyczyn i rozwiązanie problemu niepłodności, czy jest to Wasz sposób na planowanie Rodziny, czy w ten sposób chcecie monitorować Wasze zdrowie ginekologiczne. Każdy użytkownik metody korzysta z pakietu startowego, który obejmuje kartę do prowadzenia obserwacji wraz ze znaczkami oraz podręcznik.

Indywidualne spotkania
Dla pełnego poznania i pewnego stosowania metody niezbędne jest uczestnictwo w 4 spotkaniach (co 2 tygodnie), podczas których poznajemy naturę kobiecego (konkretnego) cyklu miesiączkowego oraz analizujemy kartę obserwacji, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w czasie nauki.
O ewentualnej potrzebie kontynuacji spotkań indywidualnych decydujecie Państwo wraz z instruktorem w trakcie kursu.
Chcąc wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom, w przypadku trudności organizacyjnych (znaczna odległość, brak opieki dla dzieci itp.), istnieje możliwość prowadzenie spotkań indywidualnych za pośrednictwem SKYPE.

CENNIK SPOTKAŃ Z INSTRUKTOREM MODELU CREIGHTON

Spotkanie wprowadzające indywidualne (1,5 godz.) 150 zł
Spotkanie indywidualne (1 godz., pełen kurs – 4 spotkania) 150 zł
Pakiet 4 spotkań indywidualnych (płatne z góry) 500 zł
Sprawdzenie poprawności karty po odbytym kursie 60 zł
Zestaw materiałów (karta, znaczki, podręcznik użytkownika) w cenie kursu
Karta obserwacji 10 zł
Komplet znaczków 15 zł
Listek znaczków 2 zł