Skip to content

Aktualności

Relacja z warsztatów
Za nami pierwsza edycja warsztatów psychologicznych dla par oczekujących na poczęcie. Nasz Gość – Justyna Kuczmierowska, psycholog i współautorka książki „Nadzieja na nowe życie”, podzieliła się ze słuchaczami swoim doświadczeniem niepłodności oraz drogą poszukiwania spełnionego życia w problemie długotrwałego braku upragnionego dziecka. Z wielką pasją i zaangażowaniem mówiła o tym, że mimo trudności, wyzwań, braku gwarancji, jak dalej potoczy się życie rodziny starającej się o dziecko, są sposoby na to, by pełniej i piękniej żyć oraz lepiej radzić sobie z codziennością w oczekiwaniu na spełnienie.

W części warsztatowej, ze względu na odmienne natury 😊, pary zostały podzielone na grupę kobiecą i męską, z którymi pracowali Justyna Kuczmierowska i Przemek Gorzelak, psycholog na co dzień współpracujący z naszym Centrum. Głosy energicznych rozmów, częste wybuchy śmiechu, rumieńce na twarzach oraz znaczące spojrzenia małżonków na siebie podczas wspólnego podsumowania warsztatów mówią same za siebie.

Dziękujemy za wszystkie miłe, powarszatowe słowa. Są one dla nas ogromną radością i dodają skrzydeł do dalszej pracy. Życzymy wszystkim parom pięknego i pełnego życia w oczekiwaniu na spełnienie.

_________________________________

________________________________________

09.06.2018 w godz 9:00-14:00 odbędzie się Sympozjum “Interdyscyplinarne aspekty obrony życia ludzkiego” w “Domu Polskim” przy ulicy Grodzkiej 1 w Bydgoszczy.